Kepez Mahallesi, 5006 Sokak Akdeniz Sanayi Sitesi No:85

Boya Koruma, Motor Koruma ve Mükemmelleştirme Hizmetimiz

Boya Koruma, Motor Koruma ve Mükemmelleştirme Hizmetimiz

"Boya Mükemmelleştirme ve Boya Koruma"

Güneşin zararlı ışınları, asit yağmuru, yol tuzları, çamurlu sular, kimyasal maddeler gibi dış etkenler sonucu araçların boya, plastik, lastik, vinil gibi yüzeylerinde oluşan renk solmaları, matlaşmalar, bölgesel lekeler gibi boya hasarları ve yüzey çizikleri servisimizde uygulanan profesyonel ürünler ve ekipmanlar ile giderilerek araç ilk günkü parlaklığına kavuşturulur.

Bu kapsamda siz değerli müşterilerimiz için 4 farklı koruma paketimiz bulunmaktadır.

"Boya Mükemmelleştirme"

Temizleme -Yüzey Hazırlama – Parlatma kademelerinden oluşan 3 aşamalı bir hizmettir. Genellikle kullanılmış aracı olan ve şimdiye kadar Boya Mükemmelleştirme ve Boya Koruma hizmeti almamış müşterilere tavsiye edilir. İlk olarak araç yıkanır ve kurutulur. Boya yüzeyine yapışmış bulunan kimyasal atıklar, oksit tozları, organik maddeler, “Yalnızca servisimizde bulunan organik kil” ile temizlenir. Profesyonel parlatma cihazı sayesinde boya hasarlarının özelliğine göre farklı kalınlıkta pasta ve cila ürünleri kullanılarak araç ilk günkü parlaklığına kavuşturulur.

"DIAMOND Ultra Boya Koruma"

Genellikle yeni ve boyası henüz dış etkenlerden dolayı zarar görmemiş araçlara tavsiye edilen bir hizmettir. Araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları nano teknoloji çift komponentli özel bir ürünle yaklaşık en az 1 yıl süre ile korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder. Bu süre içerisinde boya yüzeyine herhangi bir parlatma işlemi yapılması gerekmez.

"Boya Mükemmeleştirme ve DIAMOND Ultra Boya Koruma"

Temizleme -Yüzey Hazırlama – Parlatma, Boya Koruma- Bakım kademelerinden oluşan 5 aşamalı bir hizmettir. Genellikle kullanılmış aracı olan ve şimdiye kadar Boya Mükemmelleştirme ve Boya Koruma hizmeti almamış müşterilere tavsiye edilir.

İlk olarak araç yıkanır ve kurutulur. Boya yüzeyine yapışmış bulunan kimyasal atıklar, oksit tozları, organik maddeler, “Yalnızca servisimizde bulunan organik kil” ile temizlenir. Uygulamada kullanılan çift başlı Amerikan menşeli Profesyonel parlatma cihazı sayesinde boya hasarlarının özelliğine göre farklı kalınlıkta pasta ve cila ürünleri kullanılarak araç ilk günkü parlaklığına kavuşturulur.

"Motor Temizleme ve Koruma"

Araç motor ve aksamları profesyonel ürünlerimiz ile yağdan ve kirden arındırılarak temizlenir, motor ve aksamları dış etkiler ile kire karşı özel koruyucu bir madde ile kaplanır.