Kepez Mahallesi, 5006 Sokak Akdeniz Sanayi Sitesi No:85

Oto Boya Hizmetimiz

Oto Boya Hizmetimiz

Hava kirliliği, asit yağmurları, katran ve tuz, UV güneş ışınları, toz, kuş pisliği, ağaç reçineleri, kalitesiz deterjan ve yıkama fırçaları boyaya zarar verir. Boyada parlaklık kaybına, koruyucu tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmaya neden olur.

“0″ km otomobilin boyasını ilk günkü parlaklığında korumak, kullanılmış araçları ilk günkü parlaklığına kazandırmak ve korumak için yapılan bir uygulamadır.

  • Dış yüzeyler özel temizleyici ürünler ile temizlenir. Boya yüzerinden zift, toz, çamur, tuz vb. zararlı maddeler temizlenir. Lastik ve plastik aksamlar temizlenir. Jantlar balata tozlarından temizlenir. 
  • Boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından kaynaklanan yüzeysel çizikler giderilir. 
  • Boya yüzeyine, parlaklık arttırıcı profesyonel ürünler uygulanır. Boya ilk günkü parlaklığına getirilir. 
  • Boya yüzeyi yalnızca servisimizde uygulanan koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, UV güneş ışınlarını engelleyerek boyanın matlaşmasını önler. Kışın boyaya zarar veren çamur, tuz vb. zararlı maddelerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve asit yağmurlarından korur. 
  • Pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.
Aracınızın boyasını ilk günkü görünümüne geri getiren bu sistemi yaz ve kış aylarına girerken yılda 2 defa yaptırmanız tavsiye edilir.