Kepez Mahallesi, 5006 Sokak Akdeniz Sanayi Sitesi No:85

Sigorta Anlaşmalı Servis

Sigorta Anlaşmalı Servis

Trafik kazası sonrası uzun ve yorucu prosedürleri bir imza ile UĞUR OTO'nun deneyimli ve tecrübeli kadrosuna bırakarak günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Olası kazalar sonucu aracınızda meydana gelen hasar durumlarında bir telefonunuz yeterli. Aracınızın kaza mahalinden çekilmesinden başlayıp, tüm evrak takibi, hasar onarımının gerçekleştirilip adresinize teslim edilmesine kadar, bu sıkıntılı döneminizde bu sürenin minumuma indirilmesi için yanınızdayız. Her aşamada firmamız yetkilileri tarafından aracınızın süreci hakkında kolay bilgi alma imkanınına sahipsiniz.

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, şirketimiz bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Aracınızın ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

Plastik tampon ve plastik parça onarımı, oluşmuş olan yırtık, sıyrık ve eksik parça hasarlarını ileri teknoloji, özel uygulama teknikleri ve eğitimli teknisyenler tarafından giderilerek gövde renginde boya uygulamasına hazır hale getirilir.

Kaskolu ve sigortalı araçlarınızın hasarları giderilirken siz de Uğur Otomotiv'in ayrıcalıklar dünyasında yer alan bir çok fırsattan yararlanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hasarlarınızda, anında dosyalarınız açılır, en hızlı şekilde, onarım işlemleriniz başlatılır. Sigortanızın sunduğu, tüm asist hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmanız sağlanır.

SERVİSİMİZE BIRAKTIĞINIZ ARACINIZ YÜKSEK TEMİNATLARLA İŞ YERİ SİGORTAMIZ GÜVENCESİ ALTINDADIR.